Δημοτικό Σχολείο Λιθακιάς Ζακύνθου

Το μόνο στολίδι που δε φθείρεται είναι η γνώση.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΤΗΣ Α’ ΤΑΞΗΣ

Σεπ 202229

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Λιθακιάς σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Ζακύνθου ΣΤΟΡΓΗ, καλεί τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών/μαθητριών της Α’ Τάξης και τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς σε επιμορφωτική/ενημερωτική συνάντηση με τίτλο «Δημοτικό….ήρθαμε», την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου στις 6.30 το απόγευμα στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δημοτικού Σχολείου Λιθακιάς. Η πρόσκληση είναι ανοιχτή και σε γονείς/κηδεμόνες νηπίων του Νηπιαγωγείου Λιθακιάς.
Συντονίστρια θα είναι η κ. Δήμητρα Μάργαρη, Κοινωνική Λειτουργός.

Η χρήση προστατευτικής μάσκας είναι προαιρετική.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων Δ.Σ Λιθακιάς

European Radio Logo

Σκακιστική άσκηση

Σαν σήμερα

30/11/1874: Επεισόδια σημειώνονται στην Ελληνική Βουλή, καθώς ο προϋπολογισμός ψηφίζεται από την κυβέρνηση Βούλγαρη χωρίς τη νόμιμη απαρτία (Στηλιτικά).

Άνοιγμα μενού