Το σχολείο μας απέκτησε το δικό του κανάλι στο youtube. Εκεί θα μπορείτε να δείτε βίντεο από τις δράσεις μας, φωτογραφίες και ηχητικά. Μπορείτε να το επισκεφτείτε εδώ.
Αποκτήσαμε επίσης και σελίδα στο facebook. Μπορείτε να τη δείτε εδώ.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα