Δεκ 03 2021

ΕΞΕ – 156974 – 2021 – Εγκύκλιος έναρξης της Ενισχυτικής Διδασκαλίας για το σχολικό έτος 2021_2022

Αιτούντες-επιλεγέντες εκπαιδευτικοί

Θέσεις αναπληρωτών Ενισχυτικής Διδασκαλίας

Οι επιλεγέντες εκπαιδευτικοί οφείλουν να παρουσιαστούν στα γραφεία της ΔΔΕ Κέρκυρας την Τρίτη 7/12/2021 από τις 09:00 πμ μέχρι τις 11:00 πμ, για να υπογράψουν σύμβαση εργασίας, ως αναπληρωτές μειωμένου ωραρίου (15 ωρών/εβδ.  για τις θέσεις ΠΕ02, ΠΕ03, 14 ωρών/εβδ. για  τη θέση ΠΕ04.01 και 13 ωρών/εβδ. για τη θέση ΠΕ04.02, σύμφωνα με τον αναρτημένο πίνακα θέσεων).

Δικαιολογητικά αναπληρωτών Ενισχυτικής Διδασκαλίας    (Ανοίγετε το αρχείο-κατάλογο)

Από τα παραπάνω δικαιολογητικά, θα προσκομιστούν όσα είναι δυνατό με την παρουσίαση των εκπαιδευτικών στις 7 Δεκεμβρίου και τα υπόλοιπα (πχ ιατρικές γνωματεύσεις) το συντομότερο δυνατό.

Έντυπα που παρέχει η υπηρεσία (περιλαμβάνονται στο σύνολο δικαιολογητικών που βρίσκονται στην λίστα παραπάνω)

Αίτηση αναγνώρισης συνάφειας μεταπτ-διδακτ

Αίτηση αναγνώρισης προϋπηρεσίας

Δελτίο απογραφής αναπληρωτή