Ιούν 22 2021

Επιτηρητές Ειδικού μαθήματος Αγγλικών

Προς Διευθυντές σχολείων – Εκπαιδευτικούς ΔΔΕ Κέρκυρας

Προκειμένου να συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός επιτηρητών για το Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών, Πανελλαδικών Εξετάσεων, παρακαλούμε να ερωτηθούν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου σας αν επιθυμούν να οριστούν επιτηρητές. Το μάθημα εξετάζεται στο 3ο Λύκειο Κέρκυρας, την Τρίτη 29/06/2021 και ώρα 10:00 πμ. Η ώρα προσέλευσης των επιτηρητών θα καθοριστεί από την πρόεδρο του Εξεταστικού Κέντρου. Μπορούν οι διευθυντές/διευθύντριες των σχολείων είτε να στείλουν e-mail με ονόματα είτε να επικοινωνήσουν με το 26610-31395, κ. Β. Κοσμίδου (μπορούν να επικοινωνήσουν και ίδιοι οι ενδιαφερόμενοι ατομικά), μέχρι και την Τετάρτη 23/06/2021. (e-mail: mail@dide.ker.sch.gr)

Όσοι έχουν ήδη δηλώσει επιθυμία στον πίνακα προτιμήσεων που σας είχε σταλεί και όσοι το δήλωσαν προφορικά στο 3ο Λύκειο, δεν χρειάζεται να το ξαναδηλώσουν

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιτηρητές Ειδικού μαθήματος Αγγλικών