Ιούλ 24 2019

ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ (Η απόφαση θα εκδοθεί από την ΠΔΕ Ιονίων Νήσων)

Όσοι εκπαιδευτικοί από τους εγγεγραμμένους στον πίνακα μοριοδότησης επιθυμούν, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική δήλωση μέχρι τη Δευτέρα 29/07/2019.

Επισημαίνουμε ότι με τη διαδικασία των αρχικών τοποθετήσεων, έχουν προκύψει κενά ΠΕ03 (Μαθηματικών) στο 4ο ΓΕΛ Κέρκυρας και  στο 1ο ΕΠΑΛ Κάτω Κορακιάνας (στην προηγούμενη φάση αυτά ανήκαν στα πιθανά κενά).

Όσοι είναι από μετάθεση ή στη Διάθεση ΠΥΣΔΕ, θα τοποθετηθούν είτε με αίτησή τους, είτε εκτός προτίμησης (σε όλες τις περιπτώσεις, εκτός του κλ. ΠΕ03, πρόκειται για μοναδικά κενά, συνεπώς σε κάθε περίπτωση η τοποθέτηση θα είναι στην ίδια θέση)

Πίνακας μοριοδότησης αιτήσεων βελτίωσης-οριστικής τοποθέτησης-από μετάθεση (συμπληρωματικές αιτήσεις)

Εναπομείναντα Οργανικά Κενά για μετατιθέμενους και αιτούντες βελτίωση οριστική τοποθέτηση

ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 2019-20

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οργανικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών – εναπομείναντα οργανικά κενά (πράξη16/24-07-2019 του ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας)

Λυπούμαστε αλλά δεν επιτρέπεται η προσθήκη σχολίων προς το παρόν.