Αυγ 22 2018

Αίτηση-Δήλωση προτιμήσεων μπορούν να υποβάλουν και όσοι θεωρούν ότι μπορεί να είναι λειτουργικά υπεράριθμοι , αλλά δεν περιλαμβάνονται στον πίνακα. Αυτές οι δηλώσεις θα εξεταστούν μόνο για όσους είναι πράγματι υπεράριθμοι τελικά (αυτό θα κριθεί από το ΠΥΣΔΕ).
Επίσης, όσοι έχουν αποσπαστεί από άλλα ΠΥΣΔΕ, οι οποίοι θα υποβάλουν οπωσδήποτε δήλωση, αν δεν το έχουν κάνει νωρίτερα, στις 3 Σεπτεμβρίου με την ανάληψη υπηρεσίας στα γραφεία της ΔΔΕ Κέρκυρας.
Αίτηση μπορεί να υποβληθεί με δήλωση μέχρι και όλων των σχολείων του ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας. Μετά την ανακοίνωση λειτουργικών κενών (την επόμενη εβδομάδα και μετά τη Β΄φάση αποσπάσεων από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ), θα μπορεί να γίνει τροποποίηση των προτιμήσεων (ισχύει για όλους).
Περαιτέρω διευκρινίσεις -επεξηγήσεις κλπ δίνονται στη σχετική ανάρτηση στις 17/08/2018

Πίνακας αιτήσεων απόσπασης-τοποθέτησης σε λειτ. κενά

ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ απόσπασης-τοποθέτησης 2018-19

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αναμορφωμένος πίνακας μοριοδότησης για αποσπάσεις-τοποθετήσεις σε λειτουργικά κενά του ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας