Απρ 27 2018

Πίνακας μοριοδότησης αιτήσεων βελτίωσης-οριστικής τοποθέτησης

Όσοι έχουν δηλώσει συνυπηρέτηση στην Κέρκυρα αλλά δεν υπάρχει η ένδειξη “ΝΑΙ” στο οικείο πεδίο, πρέπει να προσκομίσουν σχετική βεβαίωση ώστε να προσμετρηθούν τα μόρια. Η βεβαίωση μπορεί να προσκομιστεί οποιαδήποτε στιγμή, μέχρι και την τελευταία ημέρα της προθεσμίας που θα οριστεί από το ΠΥΣΔΕ για κατάθεση δήλωσης προτιμήσεων σχολείων, οπότε και θα ανακοινωθεί ο τελικός αναμορφωμένος πίνακας. Για ενστάσεις, πληροφορίες, διευκρινίσεις για τη μοριοδότηση και λοιπά στοιχεία του πίνακα μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στη ΔΔΕ με οποιονδήποτε τρόπο ή τηλεφωνικά στο 2661048877 (Κ. Μπελέρχας)

Η συνεδρίαση του ΠΥΣΔΕ προβλέπεται να πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 10/05/2018, με την οποία θα προσδιοριστούν τα κενά και θα οριστεί η προθεσμία και η διαδικασία υποβολής δηλώσεων προτιμήσεων

Ο πίνακας εδώ: Κατάλογος αιτήσεων Βελτίωσης – Οριστικής τοποθέτησης

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πίνακας μοριοδότησης αιτήσεων βελτίωσης-οριστικής τοποθέτησης