Καθαροί ζούμε στο σχολείο (3)

Σε συνέχεια της περσινής και προπέρσινης χορήγησης καθαριστικών προϊόντων από εταιρία παραγωγής προϊόντων οικιακού καθαρισμού και στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας με τίτλο «Καθαροί ζούμε στο σχολείο» που αφορά τη χορηγία καθαριστικών προϊόντων προς τα σχολεία, παραλάβαμε και φέτος μια σημαντική ποσότητα από προϊόντα καθαρισμού (χλωρίνη, καθαριστικό δαπέδων, απολυμαντικά επιφανειών) με τα οποία θα καλύψουμε τις ανάγκες του σχολείου μας για την φετινή σχολική χρονιά.

IMG 20221017 104642

Εκ μέρους της σχολικής μας κοινότητας ευχαριστούμε τους υπεύθυνους της εταιρείας που συμπεριέλαβαν στο σχολείο μας στη δράση αυτή, συμβάλλοντας στην στήριξη των προσπαθειών μας για την εξασφάλιση ενός ασφαλούς και υγιεινού σχολικού περιβάλλοντος, εξισορροπώντας κατά το δυνατόν τους περιορισμένους πόρους που διατίθενται στο σχολείο μας από τις αρμόδιες αρχές.