Κατανομή τάξεων/τμημάτων 2022-2023

Μετά την οριστικοποίηση των τοποθετήσεων εκπαιδευτικών ΠΕ70 στο σχολείο μας, ο Σύλλογος Διδασκόντων, αφού συνεκτίμησε τα οριζόμενα στις σχετικές εγκυκλίους του Υπουργείου Παιδείας για τη λειτουργία των σχολείων κατά το σχολ. έτος 2022-23, την κατανομή τάξεων & τμημάτων κατά την περσινή σχολική χρονιά καθώς και τις λοιπές ιδιαιτερότητες που επηρεάζουν τη λειτουργία του σχολείου, αποδέχτηκε την πρόταση του Διευθυντή του σχολείου και αποφάσισε την κατανομή τάξεων & τμημάτων της τρέχουσας σχολικής χρονιάς ως ακολούθως:

Α (Α1&Α2)*: Αντωνιάδη Νίτσα & Δημολιάνη Ιωάννα

Β1: Πολυχρονίδου Αναστασία

Β2: Καυγά Γεωργία

Γ: Μεγαρίτη Μαίρη

Δ: Σατήρη Δήμητρα

Ε1: Παπαμάρκου Μαρία

Ε2: Λάμπρου Μαρία

ΣΤ1: Γλάρος Αντώνης

ΣΤ2: Παναγιάρη Αγγελική

Ολοήμερο: Λάμπρου Κατερίνα

* Η ανάθεση των τμημάτων της Α τάξης και η κατανομή των μαθητών σε αυτά θα ολοκληρωθεί εντός της εβδομάδας.