Προγραμματισμός εκπαιδευτικής επίσκεψης στην περιοχή “Βρύση Νικολέτας”

Σας γνωρίζουμε πως οι εκπαιδευτικοί των Α & Δ τάξεων προγραμματίζουν επίσκεψη των μαθητών στην περιοχή «Βρύση Νικολέττας» στο χωριό Νεοχώρι την  Πέμπτη 2 Ιουνίου 2022.   Η αναχώρηση θα γίνει στις 8.30 π.μ. και η επιστροφή περίπου στις 13.15. Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης οι μαθητές θα συνοδεύονται και θα επιτηρούνται από τους εκπαιδευτικούς των τμημάτων του σχολείου.  Στο χώρο της επίσκεψης οι μαθητές θα έχουν ελεύθερο χρόνο για κολατσιό που θα φέρουν μαζί τους και για παιχνίδι υπό την επίβλεψη των συνοδευόντων εκπαιδευτικών.

Παρακαλούμε  επιστρέψτε συμπληρωμένη τη δήλωση που δόθηκε στους μαθητές έως τη Δευτέρα 30 Μαΐου 2022, ώστε να καταστεί δυνατός ο προγραμματισμός των απαιτούμενων ενεργειών εκ μέρους του σχολείου.