Το "δεύτερο"

Α2 τμήμα- Επείγουσα ανακοίνωση

Σε εφαρμογή των μέτρων αποτροπής διασποράς covid-19, όπως αυτά περιγράφονται στην υπ. αριθμ. Δ1α/Γ.Π.οικ.69136/04-11-2021 Κοινή Υπουργική Απόφαση (ΦΕΚ 5138, τ. Β), σας ενημερώνουμε πως αναβάλλεται η προγραμματισμένη για αύριο, Τετάρτη 10 Νοεμβρίου, ενημερωτική συνάντηση εργασίας της δασκάλας του Α2 τμήματος με τους γονείς των μαθητών.

Θα ενημερωθείτε σύντομα για την ημερομηνία και τους όρους κάτω υπό τους οποίους θα διεξαχθεί εκ νέου η συνάντηση αυτή.

Παρακαλούμε, επιβεβαιώστε μας την ανάγνωση του μηνύματος αυτού,  απαντώντας μας απλά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, ώστε το πρωί να ενημερώσουμε στοχευμένα μέσω τηλεφώνου όσους δεν διάβασαν το e-mail ή την ανακοίνωση στα ηλεκτρονικά μέσα του σχολείου.

Λυπούμαστε για την αναστάτωση, αλλά η διαφύλαξη της υγείας όλων μας απαιτεί εγρήγορση και συνεχή επαναπροσδιορισμό των μέτρων προφύλαξης, στα οποία θέλουμε συμπαραστάτες τους γονείς των μαθητών μας.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου