Προετοιμασία έναρξης νέας σχολικής χρονιάς

Μετά την ολοκλήρωση της φάσης των υπηρεσιακών μεταβολών της Δ/νσης Π.Ε. Εύβοιας, τοποθετήθηκαν στο σχολείο μας οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

• Λόγου Ελένη & Νικολάου Αρετή, δασκάλες
  • Μελάνη Αναστασία, πληροφορικής
  • Σπυροπούλου Γεωργία-Αικατερίνη, μουσικής
  • Φίλη Παρασκευή, αγγλικής.

Υποδεχόμαστε εκ νέου με χαρά την κ. Λάμπρου και την κ.  Μελάνη, με τις οποίες είχαμε την τύχη να συνεργαστούμε απρόσκοπτα και αποτελεσματικά επί σειρά ετών και στο παρελθόν, και καλωσορίζουμε στο σχολείο μας τις κυρίες Λόγου, Σπυροπούλου, Νικολάου και Φίλη, με την ελπίδα να έχουμε μια εποικοδομητική συνεργασία.

Με βάση τα παραπάνω, η στελέχωση του σχολείου ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς είναι η ακόλουθη:

Ειδικότητα δασκάλων:

• Μελάνη Αναστασία

Γερμανικής:

• Λαμπουσάκη Ελευθερία

Η στελέχωση του σχολείου θα ολοκληρωθεί όταν τοποθετηθούν αναπληρωτές εκπαιδευτικοί στις ελλείπουσες ειδικότητες όπως: γαλλικής, εικαστικών και θεατρικής αγωγής, καθώς και Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό όπως: σχολική νοσηλεύτρια, ψυχολόγος και κοινωνική λειτουργός.