Αρχική » Εκπαιδευτικά θέματα » Βλέπουμε Εκπαιδευτική Τηλεόραση στο Διαδίκτυο

1. 31/05/1916: Διεξάγεται η Ναυμαχία της Γιουτλάνδης, η μεγαλύτερη ναυμαχία του Α Παγκοσμίου Πολέμου, μεταξύ Αγγλίας και Γερμανίας.

Βλέπουμε Εκπαιδευτική Τηλεόραση στο Διαδίκτυο

Πρόταση για τους μαθητές και τις μαθήτριες των Νηπιαγωγείων και των μικρών τάξεων του Δημοτικού

Η Εκπαιδευτική Τηλεόραση παρουσιάζει στο Διαδίκτυο επιλεγμένες ταινίες της και βραβευμένες μαθητικές δημιουργίες για τους μικρούς μαθητές και μαθήτριες που μένουν σπίτι.
Δείτε κάθε μέρα μια διαφορετική εκπομπή όποια ώρα επιθυμείτε (on demand)!

1. Βλέπουμε Εκπαιδευτική Τηλεόραση στο Διαδίκτυο

1η Εβδομάδα