Ασκήσεις και προβλήματα δεκαδικών αριθμών

Μάι 20205

Καλημέρα, αγάπες μου!

Σήμερα θα συνεχίσουμε λίγο με δεκαδικούς αριθμούς (ασκήσεις και προβλήματα). Θα ήθελα πολύ να μου πείτε αν δυσκολεύεστε περισσότερο σε κάτι ή αν κάτι δεν το έχετε καταλάβει καλά, γιατί αυτό το χρόνο πρέπει να τον αξιοποιήσουμε σωστά και αποδοτικά! Δείτε το σαν ευκαιρία να καλύψουμε κενά και να εξασκηθούμε πολύ πολύ σε όσα μας δυσκόλευαν πριν… Επίσης, αν υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο θέμα που θα θέλατε να κάνουμε, στείλτε μου τις ιδέες σας!

Ασκήσεις και προβλήματα δεκαδικών αριθμών

Περιμένω νέα σας! Φιλάκια πολλά!

ΥΓ. Αυτή την ΤΕΛΕΙΑ ζωγραφιά μάς την έστειλε η Αγγελική! Αγγελική μου, μπράβο σου, είναι καταπληκτική και σ΄ ευχαριστούμε πολύ!!!! ♥ ♥ ♥

από κάτω από: Μαθήματα εξ αποστάσεως| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ασκήσεις και προβλήματα δεκαδικών αριθμών