Ευγενική χορηγία προθήκης για τη φύλαξη των κυπέλλων του σχολείου μας από το γονέα κ. Κουρεπίνη Μανόλη τον οποίο ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την προσφορά του..!!!
Δωρεά Προθήκης για τη φύλαξη κυπέλλων – Σχολ. έτος 2023-2024
26 Μαΐου 2024
26 Μαΐου 2024
Ευγενική χορηγία προθήκης για τη φύλαξη των κυπέλλων του σχολείου μας από το γονέα κ. Κουρεπίνη Μανόλη τον οποίο ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την προσφορά του..!!!