Οργανώνω τη μελέτη μου: Δευτέρα 29/3

Εργασία Ιστορίας: Ηλεκτρονική Σχολική Τάξη (η-Τάξη) | Ιστορία Ε1 | Μάθημα Δ22: Ερώτηση Ιστορίας (Α) (sch.gr)

Εργασία Φυσικής: Ηλεκτρονική Σχολική Τάξη (η-Τάξη) | Φυσική Ε1 | Εργασίες 1, 2 και 3, Τ.Ε. Φυσικής, σελ.88 (sch.gr)

Βίντεο για τη συστολή και διαστολή των στερεών στη Φυσική: https://youtu.be/3iZ4UZCP8Z8

Εργασία Μαθηματικών: Ηλεκτρονική Σχολική Τάξη (η-Τάξη) | Μαθηματικά Ε1 | Διαιρέσεις με πηλίκο δεκαδικό αριθμό (Γ) (sch.gr)

11 σχόλιαστο “Οργανώνω τη μελέτη μου: Δευτέρα 29/3

• Δημήτρη μου, από τη στιγμή που βαφτίστηκε χριστιανός χρησιμοποίησε το δεύτερο όνομά του. Και ναι αν σκεφτείς ότι πριν είχε άλλο όνομα η απάντηση είναι όπως είπες.

• Καλημέρα Νικόλα μου! Θέλω να σου πω κάτι. Από τη στιγμή που κατάφερες πολύ ωραία να αλλάξεις τη φωτογραφία του προφίλ σου πιστεύω ότι θα καταφέρεις εξίσου άνετα να ανεβάσεις και εργασία στο e-class. Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις! Θέλω να ξεκινήσεις σε παρακαλώ την προσπάθεια!

Τα σχόλια είναι κλειστά.