Οι επισκέψεις μας
Το νηπιαγωγείο μας προγραμματίζει εκπαιδευτική επίσκεψη στις αρχές Μαρτίου στο Μουσείο Συναισθημάτων όπου τα παιδιά θα παρακολουθήσουν τη διαδραστική έκθεση του μουσείου “Στο παλάτι του θυμού”.
Το νηπιαγωγείο μας προγραμματίζει εκπαιδευτική επίσκεψη στις αρχές Μαρτίου στο Μουσείο Συναισθημάτων όπου τα παιδιά θα παρακολουθήσουν τη διαδραστική έκθεση του μουσείου “Στο παλάτι του θυμού”.
Πρόσφατα σχόλια