Τη Δευτέρα 18 Μαρτίου, τα στελέχη του ΚΕ.Π.Ε.ΨΥ. επισκέφτηκαν το σχολείο μας και συζήτησαν με τους μαθητές της Β΄, Γ΄,Δ΄,Ε1 τάξεις για την ομαδικότητα και τη συνεργατικότητα και για τα θετικά αλλά και τους κινδύνους του διαδικτύου στο τμήμα Ε2.
Τη Δευτέρα 18 Μαρτίου, τα στελέχη του ΚΕ.Π.Ε.ΨΥ. επισκέφτηκαν το σχολείο μας και συζήτησαν με τους μαθητές της Β΄, Γ΄,Δ΄,Ε1 τάξεις για την ομαδικότητα και τη συνεργατικότητα και για τα θετικά αλλά και τους κινδύνους του διαδικτύου στο τμήμα Ε2.