Οκτ 03 2016

logo_kpe_molaon
Σας ενημερώνουμε ότι το θεματικό δίκτυο περιβαλλοντικής εκπαίδευσης που συντονίζει το κέντρο μας, με τίτλο: «Κάστρα ο τόπος το ορίζει και ο άνθρωπος το χτίζει», από την τρέχουσα σχολική χρονιά λειτουργεί ως Ευρωπαϊκό ύστερα από σχετική απόφαση του Υπουργείου Παιδείας. Ως Ευρωπαϊκό Θεματικό Δίκτυο θα μπορούν να συμμετέχουν και σχολεία που υλοποιούν αντίστοιχα προγράμματα από χώρες της Ευρώπης καθώς και στις δράσεις που διοργανώνει το ΚΠΕ Μολάων.

1) Πρόσκληση συμμετοχής στο Δικτυο

2) Aίτηση-συμμετοχής-στο-δίκτυο-ΚΑΣΤΡΑ-1

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση και πρόσκληση συμμετοχής Σχ. μονάδων στο Ευρωπαϊκό Θεματικό Δίκτυο «Κάστρα ο τόπος το ορίζει και ο άνθρωπος το χτίζει» που συντονίζει το ΚΠΕ Μολάων