Στην αρχή της σχολικής χρονιάς μας δίνετε με την Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών η ευκαιρία να προσεγγίσουμε την ‘νέα’ ξένη γλώσσα – την Γερμανική με την συγκεκριμένη εργασία.
eΕυρωπαική Ημέρα Γλωσσών=4BshsEqb9vU
Στην αρχή της σχολικής χρονιάς μας δίνετε με την Ευρωπαϊκή Ημέρα Γλωσσών η ευκαιρία να προσεγγίσουμε την ‘νέα’ ξένη γλώσσα – την Γερμανική με την συγκεκριμένη εργασία.
eΕυρωπαική Ημέρα Γλωσσών=4BshsEqb9vU