Βραβευμένα διηγήματα
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2021, 20:46  Με ετικέτα
Από: ΣΑΒΒΕΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ | Κάτω από: Βραβεία

Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».