Κυκλοφορώ με ασφάλεια: Φέτος σας θέλουμε μαζί μας!

“ας προσπεράσουμε… το πάθημα, και ας μείνουμε στο μάθημα”

Μαθητές Γυμνασίου Αρκαλοχωρίου

Πατήστε  ΕΔΩ  για να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιο

Αγαπητοί φίλοι,

για άλλη μία χρονιά αποφασίσαμε να ασχοληθούμε με το μεγάλο θέμα της ασφάλειας στο δρόμο. Στόχος μας είναι να ευαισθητοποιήσουμε όσο περισσότερο κόσμο μπορούμε. Η κυκλοφοριακή αγωγή άλλωστε μας αφορά! Είναι θέμα ζωής!

Το ερωτηματολόγιο δημιουργήθηκε από τους μαθητές της Β και Γ τάξης και είναι σε μορφή διαδικτυακής φόρμας (form). Αυτό ειχε ως αποτέλεσμα να μην χρειαστεί να εκτυπωθεί ούτε μία κόλλα χαρτί, βάζοντας με αυτό τον τρόπο το λιθαράκι τους στην προσπάθεια για ένα καλύτερο περιβάλλον. Η οικολογική συνείδηση δεν είναι άλλωστε μία απόφαση στιγμής, αλλά ένα σύνολο πράξεων που συμβαίνουν καθημερινά!

Μετά από αυτή τη σύντομη εισαγωγή, ζητάμε και από εσάς να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιό μας, ώστε να συμμετέχετε και εσείς με αυτόν τον τρόπο στο πρόγραμμά μας.

Δεν θα χρειαστεί να αφιερώσετε περισσότερο από 3 λεπτά!!!

Να θυμάστε ότι:

• Οι απαντήσεις σας υποβάλλονται ΑΝΩΝΥΜΑ.
  • Συνεισφέρετε στην έρευνα ΜΟΝΟ αν απαντήσετε απόλυτα ειλικρινά.
  • Μπορείτε να απαντήσετε ΜΟΝΟ 1 φορά

Πατήστε  ΕΔΩ  για να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιο

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

Η εκπαιδευτικός Σαϊτάκη Αγγελική και οι μαθητές της
Β’ και Γ’ τάξης του Γυμνασίου Αρκαλοχωρίου σχολικού έτους 2018 – 2019

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/asaitaki/2019/01/15/kykloforo-me-asfaleia-fetos-sas-theloy/