Φεβ 09 2015

Εικαστικά έργα για το Διεθνές Έτος Φωτός

αφίσα διημερίδας για το διεθνές ετος φωτόςΟι μαθητές δημιουργούν έργα στο μάθημα των Εικαστικών με θέμα το φως. Αφορμή η ανακήρυξη του 2015 από τον ΟΗΕ σε «Διεθνές Έτος Φωτός & Τεχνολογιών Φωτός» και της Επιμορφωτικής Διημερίδας» Φως … περισσότερο φως» που διοργανώνει το σχολείο μας.

Οι δημιουργίες των μαθητών θα εκτεθούν σε χώρο του σχολείου κατα τη διάρκεια του σεμιναρίου και θα προβληθούν σε άρθρα του ιστολογίου των Εικαστικών.

CC BY-NC-SA 4.0 Εικαστικά έργα για το Διεθνές Έτος Φωτός από Yannis Zogakis διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0. Δικαιώματα πέρα ​​από το πεδίο εφαρμογής αυτής της άδειας χρήσης ενδέχεται να είναι διαθέσιμα στη σελίδα https://blogs.sch.gr/artszosimea/about/.