Μαρ 02 2014

Τέχνης Διάστημα

Βίντεο από τη διαδικασία δημιουργίας έργων στο μάθημα των Εικαστικών και τα τελικά έργα των μαθητών και μαθητριών, όπως παρουσιάστηκαν σε έκθεση με τίτλο «Τέχνης Διάστημα», σε χώρους του σχολείου και στον πολιτιστικό πολυχώρο «Δημήτριος Χατζής», του Πνευματικού Κέντρου Δήμου Ιωαννιτών, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «Ημέρες Διαστήματος».

Μουσική επένδυση

Any Colour You like,

Pink Floyd – The Dark Side Of The Moon (1973)

CC BY-NC-SA 4.0 Τέχνης Διάστημα από Yannis Zogakis διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0. Δικαιώματα πέρα ​​από το πεδίο εφαρμογής αυτής της άδειας χρήσης ενδέχεται να είναι διαθέσιμα στη σελίδα https://blogs.sch.gr/artszosimea/about/.