Απρ 26 2015

σχέδια και χαρακτικά της Α και Β΄Τάξης, αφιέρωμα στον Β. Καζάκο

τυπώνοντας χαρακτικάΜαθητές και μαθήτριες δημιουργούν χαρακτικά στο μάθημα των Εικαστικών με θέμα τα Γιάννενα.

Δείτε τα πρώτα σχέδια των μαθητών της A και Β΄Τάξης και τα πρώτα δοκίμια χαρακτικών  για το αφιέρωμα στον Γιαννιώτη ζωγράφο και χαράκτη Βασίλη Καζάκο.

CC BY-NC-SA 4.0 σχέδια και χαρακτικά της Α και Β΄Τάξης, αφιέρωμα στον Β. Καζάκο από Yannis Zogakis διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0. Δικαιώματα πέρα ​​από το πεδίο εφαρμογής αυτής της άδειας χρήσης ενδέχεται να είναι διαθέσιμα στη σελίδα https://blogs.sch.gr/artszosimea/about/.

1. κυρια εικαστικουδενα

Γιαννο εισαι αξιοθαυμαστος!!!!!
    σε τι επιφανεια και με τι μεσον χαραζεις?

1. Yannis Zogakis

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ. Πράγματι όλα τα παιδιά έδειξαν, για ακόμη μια φορά, ενθουσιασμό και δημιουργικότητα και παρουσιάζουν έργα άξια θαυμασμού!!!