Μαρ 10 2015

Νέα έργα για το ασφαλές διαδίκτυο

Σας παρουσιάζουμε την νέα σειρά έργων για το ασφαλές διαδίκτυο που έγιναν στο μάθημα των Εικαστικών απο τους μαθητές και της μαθήτριες του σχολείου μας.

CC BY-NC-SA 4.0 Νέα έργα για το ασφαλές διαδίκτυο από Yannis Zogakis διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0. Δικαιώματα πέρα ​​από το πεδίο εφαρμογής αυτής της άδειας χρήσης ενδέχεται να είναι διαθέσιμα στη σελίδα https://blogs.sch.gr/artszosimea/about/.