Δεκ 17 2013

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Iωάννινα 13-12-2013

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Διευθυντής της Δ.Ε. Ιωαννίνων κ. Γεώργιος Θ. Τσατσαρώνης και όλο το προσωπικό εκφράζει τις ευχαριστίες του στους μαθητές του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων καθώς επίσης στη Διευθύντρια του σχολείου κ. Ερασμία Ζαβιτσάνου και ιδιαιτέρως στους καθηγητές του σχολείου που με την καθοδήγηση και την ενεργό συμμετοχή τους στόλισαν το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της Διεύθυνσης Δ.Ε. Ιωαννίνων και έδωσαν γιορτινή εικόνα σε όλους τους χώρους και τα γραφεία.

Από τη Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Ιωαννίνων

Δείτε στη σελίδα του σχολείου μας

CC BY-NC-SA 4.0 Ευχαριστήρια επιστολή της Δ.Ε. Ιωαννίνων από Yannis Zogakis διατίθεται με άδεια χρήσης Creative Commons -Αναφορά Δημιουργού – Μη Εμπορική Χρήση – Παρόμοια Διανομή4.0. Δικαιώματα πέρα ​​από το πεδίο εφαρμογής αυτής της άδειας χρήσης ενδέχεται να είναι διαθέσιμα στη σελίδα https://blogs.sch.gr/artszosimea/about/.