Αγαπώ το κινηματογράφο. Από τις ταινίες που δεν χορταίνω να βλέπω είναι η ταινία Frantic όχι μόνο για τη πλοκή της αλλά και για την υπέροχη μουσική της.
Παραθέτω ένα κομμάτι της ταινίας:
https://www.youtube.com/watch?v=lZ397XS9r1c
Αγαπώ το κινηματογράφο. Από τις ταινίες που δεν χορταίνω να βλέπω είναι η ταινία Frantic όχι μόνο για τη πλοκή της αλλά και για την υπέροχη μουσική της.
Παραθέτω ένα κομμάτι της ταινίας:
https://www.youtube.com/watch?v=lZ397XS9r1c