Καλό Καλοκαίρι!

Αποχαιρετούμε τη σχολική χρονιά που περάσαμε κρατώντας τις όμορφες αναμνήσεις που μας χάρισε! Ευχαριστούμε παρά πολύ τους γονείς των μαθητών/τριών μας που στάθηκαν αρωγοί δίπλα μας από την αρχή ως το τέλος! Θερμές ευχαριστίες και στον Δήμο Αρριανών, την τοπική κοινωνία, φορείς και υπηρεσίες που βοήθησαν με κάθε τρόπο το σχολείο μας και συνεργαστήκαμε μαζί τους ευχάριστα και δημιουργικά τη φετινή σχολική χρονιά! Φυσικά, δεν ξεχνάμε και τους εκπαιδευτικούς του Μειονοτικού Δημοτικού Σχολείου των Αρριανών αλλά και τους εκπαιδευτικούς όμορων σχολείων για την στήριξη που μας πρόσφεραν και τις όμορφες στιγμές που ζήσαμε μαζί τους!

Ευχόμαστε στα νήπιά μας να έχουν Καλή Πρόοδο στο νέο τους ξεκίνημα στο Δημοτικό! Ανανεώνουμε το ραντεβού μας με τα προνήπια για τον Σεπτέμβρη!

Καλό Καλοκαίρι σε όλα τα παιδάκια μας!!

IMG 20240614 WA0014