1ο Ε.Ε.Ε.Ε.Κ Δήμου Πυλαίας – Χορτιάτη
Βρισκόμαστε στην καρδιά του Χειμώνα και η επιδημία γρίππης είναι σε έξαρση. Για να αποφύγεται τις επιπτώσεις ενημερωθείτε για το σωστό πλύσιμο των χεριών από αυτό το βιντεάκι
Μικρόβια μακριά με χέρια καθαρά!
Μια καμπάνια • του Κέντρου Κλινικής Επιδημιολογίας και Έκβασης Νοσημάτων (CLEO) – Ίδρυμα «Σταύρος Νιάρχος» • της Αστικής Μη Κερδοσκοπικής Εταιρείας Karkinaki NGO www.karkinaki,gr • της Scico Science communication
Με την ευγενική υποστήριξη του View Studio