Σεπ 02 2008

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Κάτω από: ΕΥΧΕΣ

Εύχομαι σε όλους τους συναδέλφους ,τις συναδέλφισσες και μαθητές καλή σχολική χρονιά!!!

3 σχόλια μέχρι τώρα

3 σχόλια προς “ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!”

1.   ΠΟστο 04 Σεπ 2008 στις 8:13 μμ     1

Πολλές ευχές κι από μένα για καλή και δημιουργική σχολική χρονιά.

2.   ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥστο 07 Σεπ 2008 στις 6:06 μμ     2

Ευχαριστώ πολύ.
    Σου έκανα το παρακάτω σχόλιο ,προφανώς δεν το πήρες γιατί δεν το βλέπω.
    “Ευχές και από εμένα σε όλους για καλή σχολική χρονιά!!!
    Έχω κάποια τεχνικά προβλήματα και πέρα από τον τίτλο σου «Back to school» , school-a , δεν βλέπω τίποτε άλλο.
    Μιλάτε για το φαράγγι της Σαμαριάς, το περπάτησα πριν 15χρόνια . Εμπειρία ζωής. Θα το ξαναπερνούσα μετά χαράς!

Υ.Γ: Θα λείψω καμιά βδομάδα?από το blogging . Να είστε καλά .”
    Πρέπει επειγόντως να λύσω τα τεχνικά προβλήματα που αντιμετωπίζω.

3.   ΠΟστο 07 Σεπ 2008 στις 6:44 μμ     3

@arganasta
    Χαρά στο κουράγιο σου, για το φαράγγι της Σαμαριάς. Δεν το έχω περάσει ακόμη…και μάλλον είναι αργά πια για μένα!
    Το σχόλιο σου δεν το έλαβα ποτέ. Ούτως ή άλλως τα δικά σου σχόλια δημοσιεύονται αυτόματα και δεν απαιτείται έγκριση από μένα. Αν θέλεις ξαναπροσπάθησε.
    Απ’ ότι γράφεις πρέπει ν’ αντιμετωπίζεις σοβαρά τεχνικά προβλήματα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί…By the way, ποιον browser χρησιμοποιείς;