Εορτασμός της Επετείου της Εξέγερσης του Πολυτεχνείου στο ΓΕΛ Παραβόλας

Παρότι κάποιες φορές τον τελευταίο καιρό τα πράγματα μοιάζουν ζοφερά λόγω της νοοτροπίας ορισμένων ομάδων, πάντα έρχεται σαν ευχάριστο ξάφνιασμα η δροσερή παρουσία των νέων παιδιών που είναι πάντα πρόθυμα να συμμετάσχουν στις σχολικές εκδηλώσεις, ξεπερνώντας το άγχος της εμφάνισης σε κοινό, και να τις αναδείξουν με την παρουσία και τη συνδορομή τους.
Τα παιδιά της ομάδας με την οποία οργανώσαμε φέτος τη γιορτή ανήκουν σε αυτή την κατηγορία και ήθελα και διαδικτυακώς να τους εκφράσω τα συγχαρητήριά μου!

Σχετικά με archalex

Γεννήθηκα στον Πύργο Ηλείας και κατοικώ στο Αγρίνιο όπου εργάζομαι στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση. Είμαι επίσης μεταφράστρια πανεπιστημιακών συγγραμμάτων από το 1996. Λατρεύω τα εικαστικά και το θέατρο, ασχολούμαι με τη σκηνογραφία και την εικονογράφηση και προσπαθώ κάθε χρόνο να δραστηριοποιώ τους μαθητές σε θεατρικά δρώμενα και δημιουργικές δραστηριότητες.
Ζω με το συνάδελφο σύζυγό μου και τα δύο μου παιδιά

Κατηγορίες: Σχολικές Εκδηλώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.