Η ζωή, ένας περίπατος στο δάσος.

Φωλίτσα

Σχετικά με archalex

Γεννήθηκα στον Πύργο Ηλείας και κατοικώ στο Αγρίνιο όπου εργάζομαι στη Δευτεροβάθμια εκπαίδευση. Είμαι επίσης μεταφράστρια πανεπιστημιακών συγγραμμάτων από το 1996. Λατρεύω τα εικαστικά και το θέατρο, ασχολούμαι με τη σκηνογραφία και την εικονογράφηση και προσπαθώ κάθε χρόνο να δραστηριοποιώ τους μαθητές σε θεατρικά δρώμενα και δημιουργικές δραστηριότητες.
Ζω με το συνάδελφο σύζυγό μου και τα δύο μου παιδιά

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.

2 Responses to Η ζωή, ένας περίπατος στο δάσος.

1. Ο/Η pteroen λέει:

Καλορίζικο παιδιά (και στα 4 απευθύνομαι!) Μόλις τώρα το είδα… Μπορείτε να με εγγράψετε ως μέλος σας παρακαλώ; (Δεν τα έχω μάθει καλά ακόμη.) Άπειρα φιλιά!
    Σπύρος Ηλιόπουλος

2. Ο/Η archalex λέει:

Δεν το σχολιάζω, απαντώ μετά από ένα χρόνο. Δυστυχώς, παρατηρώ πως μόνο μέλη του ΠΣΔ προστίθενται. έχουμε βάλει, όμως, σύνδεσμο για το πτερόεν στο πλάι.
    Ευχαριστούμε
    Αρχοντούλα