Τα τμήματα “Βοηθός Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων”, “Βοηθός Φαρμακείου” (2023-24), της Γ’ Τάξης του 6ου ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων δημιούργησαν Πασχαλινές Λαμπάδες.
Τα τμήματα “Βοηθός Ιατρικών και Βιολογικών Εργαστηρίων”, “Βοηθός Φαρμακείου” (2023-24), της Γ’ Τάξης του 6ου ΕΠΑ.Λ Ιωαννίνων δημιούργησαν Πασχαλινές Λαμπάδες.
Αναρτήθηκε στις: Τετάρτη 19 Ιουνίου 2024. Κατηγορία: Εκπαιδευτικές Δράσεις, Προγράμματα και Παγκόσμιες ημέρες. Μπορείτε να παρακολουθήσετε οποιαδήποτε απάντηση σε αυτό το άρθρο, μέσω του RSS 2.0. Τα σχόλια και τα pings προσωρινά είναι κλειστά.