Με πρόσφατο έγγραφό της, η Πολιτική Ηγεσία του ΥΠΑΙΘΑ, επιχειρεί για άλλη μια φορά να σπείρει τον πανικό, να εκφοβίσει, να απειλήσει, προκειμένου να πετύχει τον στόχο της σχετικά με την «αξιολόγηση»… Κωδικοποιούμε, λοιπόν, εδώ, τις απαντήσεις στα ερωτήματα που έχουμε δεχτεί αυτές τις ημέρες: Κατεβάστε εδώ το δισέλιδο ενημερωτικό μου σημείωμα
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Πρόσφατα σχόλια