Ενημέρωση γονέων για προγραμματισμό σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Αγαπητοί γονείς,

Σας έστειλα μήνυμα στην ηλεκτρονική σας διεύθυνση για τα διαδικτυακά μαθήματα που πρόκειται να ξεκινήσουν.Δεν γνωρίζω αν και πότε θα ανοίξει το σχολείο,οπότε αισθάνομαι την υποχρέωση να προχωρήσω και στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση .Φυσικά θα συνεχιστεί και η ανάρτηση υλικού τόσο στην eclass -η οποία λειτουργεί πλέον πολύ καλά και σας προτείνω να στέλνετε από εκεί τις ασκήσεις-όσο και στον παρόντα  ιστότοπο.Σίγουρα θα χρειαστεί να προχωρήσουμε τόσο στη γλώσσα όσο κι στα μαθηματικά,για να καλύψουμε ύλη απαραίτητη για το γυμνάσιο.Ελπίζω να ξεπεραστούν οι δυσκολίες σχετικά με τον απαραίτητο εξοπλισμό-φαντάζομαι θα ενημερωθήκατε σχετικά μέσω email από το σχολείο- και να μπορέσουν όλα τα παιδιά να πάρουν μέρος.Το email και το τηλέφωνο μου είναι στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε απορία.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.