ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΤΕΛΗ ΜΑΪΟΥ – ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ)

Έχουμε τη χαρά και την τιμή να σας προσκαλέσουμε, οι εκπαιδευτικοί και τα παιδιά της Στ’ τάξης του 9ου Δημοτικού σχολείου, στις δύο θεατρικές παραστάσεις που θα διεξαχθούν στο χώρο του σχολείου μας (Μισίρια Ρεθύμνου, Μάχης Κρήτης 33), στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, τις εξής ημερομηνίες:
  • Κουκλοθέτρο: “Η κουκλοδίκη της Μόλυνσης”: Σάββατο 28 & Κυριακή 29 Μαϊου, Τετάρτη 1, Σάββατο 4 & Κυριακή 5 Ιουνίου. Ώρας προσέλευσης: 17:45
  • Θεατρικό: “Μουσική Διαφωνία”: Σάββατο 28 & Κυριακή 29 Μαϊου, Τετάρτη 1, Σάββατο 4 & Κυριακή 5 Ιουνίου. Ώρας προσέλευσης: 19:45

Τα έσοδα των παραστάσεων θα διατεθούν για τη διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Στ’ τάξης στην Αθήνα-Ναύπλιο.
Παρακαλούμε θερμά, ενημερώστε όσους νομίζετε ότι εκτιμούν μια τέτοια καλλιτεχνική-εκπαιδευτική πρωτοβουλία και επιθυμούν να την παρακολουθήσουν….
με εκτίμηση,
οι εκπαιδευτικοί & τα παιδιά της Στ’ τάξης