Απρ 201814

Το  5ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Αττικής συμμετέχει στο Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus+ KA1 μετά την έγκριση της αίτησής του σε σχέδιο Μαθησιακής Κινητικότητας Προσωπικού Σχολικής Εκπαίδευσης με τίτλο: «Συγκριτική θεώρηση βέλτιστων εκπαιδευτικών πρακτικών με όραμα την Ευρώπη του 2020».

Πατήστε εδώ για να διαβάσετε το σχετικό δελτίο τύπου.

από κάτω από: Miscellanea| με ετικέτα  |  | 4 Σχόλια »
4 σχόλια στο άρθρο

“Συμμετοχή του 5ου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου Ηρακλείου Αττικής στο Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα ERASMUS+ ΚΑ1-Σχολική Εκπαίδευση”

1. 15 Απριλίου, 2018 στις 13:22       Μαρία Πληροφορική Έγραψε:

Συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας που συμμετείχαν σε τέτοιες καινοτόμες δράσεις…ανυπομονω να μοιραστώ τις εμπειρίες τους και να υιοθετήσω εργαλεία και μεθόδους και στη δικιά μου διδασκαλία…well done…

2. 16 Απριλίου, 2018 στις 03:41       Στέλλα Έγραψε:

Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία αυτή και τη συμμετοχή σας σε τέτοιες δράσεις!!!

3. 16 Απριλίου, 2018 στις 08:22       Κατερίνα Έγραψε:

Είναι τόσο όμορφο να βλέπεις εκπαιδευτικούς δραστήριους, με όραμα, μεράκι και αγάπη για την δουλειά τους… Συγχαρητήρια!!

4. 17 Απριλίου, 2018 στις 09:17       Ελένη Έγραψε:

Συγχαρητήρια για την όμορφη πρωτοβουλία. Πάντα τέτοιες δημιουργικές δράσεις!

Απρίλιος 2018