2021 ELT Excellence Awards winners announced

The ELT Excellence Awards recognize and celebrate excellence in English Language Teaching and Learning in Greece and Cyprus. The initiative was taken having in mind the teacher of English, who makes his/her class an ‘event’ in which all the students want to be part of, who creates new ideas and new ways of doing things, who transforms a nuisance into something that has never been done before.

Award Category: Teacher support and Training

Νοιώθω πραγματικά πολύ χαρούμενη που διαπιστώνω ότι συγκαταλέχθηκα στη λίστα των φετινών νικητών των Βραβείων Αριστείας: 2021 ELT Excellence Awards Winners στην κατηγορία: Teacher Support and training, λαμβάνοντας μέρος με τον Οδηγό για εκπαιδευτικούς Αγγλικής Γλώσσας (ΠΕ06), που εκπόνησα με τίτλο: “Η ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΑΞΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ” (MY ENGLISH DIGITAL CLASSROOM).
Ευχαριστώ πολύ την κ. Αναστασία Σπυροπούλου (Editor in Chief ELT NEWS) και την κριτική επιτροπή (Sue Jones, John H.A.L. de Jong, Dr Nick Sifakis, Roger House, Dr Bill Batziakas) για αυτή την επιλογή και συνάμα την τιμητική διάκριση για εμένα!!!
Θερμά συγχαρητήρια σε όλους/όλες τους/τις συναδέλφους εκπαιδευτικούς Αγγλικής Γλώσσας από δημόσια και ιδιωτικά σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ελλάδας και Κύπρου & σχολές ξένων γλωσσών, που κατάφεραν να διακριθούν για τις καινοτόμες ιδέες, μεθοδολογικές προσεγγίσεις και διδακτικές πρακτικές που χρησιμοποίησαν κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς, επιδεικνύοντας αληθινό πάθος και αγάπη για το λειτούργημά τους και συγκαταλέγονται στη λίστα των νικητών στις διάφορες κατηγορίες, επίσης.
Θερμά συγχαρητήρια στους διοργανωτές για την ευκαιρία που δίνουν να αναδειχτούν καλές πρακτικές και να αναγνωριστεί η συνεισφορά των εκπαιδευτικών Αγγλικής Γλώσσας για μια ποιοτική ξενόγλωσση εκπαίδευση στον τόπο μας!
A very special Thanks!!!
ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΠΕ06 (4ο ΠΕΚΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.