Ξεκινήστε από εδώ!

Οκτώβριος 2021

Αγαπητοί γονείς,

καλώς ορίσατε στο σχολικό ιστολόγιό μου! Welcome!

Εδώ μπορείτε να ενημερώνεστε για θέματα που αφορούν τη διδασκαλία του μαθήματος της αγγλικής γλώσσας στις τάξεις Α, Β και Στ2 για το σχολικό έτος 2021-2022, τα εκπαιδευτικά προγράμματα που υλοποιώ καθώς και για ευρύτερα, εκπαιδευτικά θέματα.

Φέτος συμπληρώνω το ωράριο μου στο 1ο Μειονοτικό, το 3ο νηπιαγωγείο και το 13ο πειραματικό νηπιαγωγείο. Στο σχολείο μπορείτε να με βρίσκετε κάθε Δευτέρα και Πέμπτη.

Εύχομαι να έχουμε μια ήρεμη σχολική χρονιά, να συνεργαστούμε όμορφα και να παραμείνουμε όλοι μας υγιείς τόσο σωματικά όσο και ψυχικά.

Με εκτίμηση,

Αναστασία Ορφανίδου,

καθηγήτρια αγγλικής γλώσσας 12ου Δημοτικού Σχολείου Ξάνθης

Σεπτέμβριος 2020

Αγαπητοί γονείς (και συνάδελφοι),

καλώς ορίσατε στο σχολικό ιστολόγιό μου! Welcome!

Εδώ μπορείτε να ενημερώνεστε για θέματα που αφορούν τη διδασκαλία του μαθήματος της αγγλικής γλώσσας στις τάξεις Α, Β και Γ για το σχολικό έτος 2020-2021, τα εκπαιδευτικά προγράμματα που υλοποιώ καθώς και για ευρύτερα, εκπαιδευτικά θέματα.

Θα περιμένω με χαρά τα σχόλια σας!

Με εκτίμηση,

Αναστασία Ορφανίδου,