anagapitou's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

anagapitou's blog

3 Δεκεμβρίου 2013 από ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΑΝΝΑ
· Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το πρότυπο σχολείο της Άμφισσας παρουσιάζει σεμινάριο για τις καιρικές καταστροφές · Χωρίς κατηγορία

Οι καιρικές καταστροφές προέρχονται από αέριες ψυχρές μάζες που συσσωρεύονται πάνω από την πόλη της Άμφισσας, λόγο της  γεωγραφικής τοποθεσίας. Η Πόλη βρίσκεται  ανάμεσα σε ψηλά βουνά και σε πολύ κοντινή απόσταση από τη θάλασσα με αποτέλεσμα να υπάρχουν πλημμύρες και κατολισθήσεις. Τα κρατικά έργα είναι ελάχιστα για την αντιμετώπιση των προβλημάτων αυτών και η πόλη βρίσκεται σε μεγάλο αδιέξοδο. Ενημερωθείτε για τα προβλήματα ώστε να μπορείτε να τα αντιμετωπίσετε.

Ετικέτες:

Καλημέρα κόσμε!

3 Δεκεμβρίου 2013 από ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΑΝΝΑ
· 1 Σχόλιο · Χωρίς κατηγορία

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!

Ετικέτες: