Η Νέα Ιωνία του Χθες,των μεταναστών,της προσφυγιάς,της φτώχειας,του οικιστικού προβλήματος,του Στέλιου Καζαντζίδη,της ΑΕΚ. Μια σύγχρονη μεγαλούπολη τώρα με πολυκαταστήματα και εμπορικά κέντρα.Το θέμα της εργασίας μας.
Καλή χρονιά με λιγότερο άγχος και περισσότερη αισιοδοξία!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα