Aγαπητά παιδιά και γονείς,σας στέλνω το 2ο πακέτο εργασιών.Προσπαθήστε να αποκτήσετε λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο(ΠΣΔ) και να κάνετε εγγραφή στα μαθήματα που ανεβάζω.Ήδη 6 μαθητές έχουν λογαριασμό ,κάποιοι έχουν κάνει εργασίες και έχουν διορθωθεί και βαθμολογηθεί(η βαθμολόγηση δεν μας ενδιαφέρει ,γίνεται ενδεικτικά).Δουλεύουμε χωρίς άγχος,προσπαθούμε να έχουμε μια επαφή με τη μαθησιακή διαδικασία.Παιδάκια βάλτε στο ημερήσιο πρόγραμμά σας μια ώρα μελέτης.Θα επικοινωνήσουμε ξανά την Παρασκευή 10 Απριλίου,καλά να ‘μαστε.(Την Μεγάλη Εβδομάδα ξεκουραζόμαστε).Αν κάποιος δεν καταφέρει να αποκτήσει λογαριασμό ή δεν μπορεί να εργαστεί στην πλατφόρμα e-class μπορει να κάνει τις εργασίες που θα στέλνω μέσω e mail.Με λίγα λόγια δουλεύουμε με όποιο τρόπο μας βολέυει και διευκολύνει.Εννοείται ότι όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου μπορεί να το κάνει όποτε θέλει.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ