Κατεβάστε το κείμενο και την εικόνα και αποθηκεύστε τα στον φάκελο του τμήματός σας, μέσα στο φάκελο «Α3». Στη συνέχεια, μορφοποιήστε το αρχικό κείμενο σύμφωνα με το έγγραφο: Οδηγίες Μορφοποίησης.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα