Σεπ 14

Παιδαγωγικό-επιμορφωτικό σεμινάριο νηπιαγωγών

Κάτω από (Eπιμορφωτικά Σεμινάρια) από στις 02-09-2014 και με ετικέτα

seminarioΑγαπητές/ οι   συναδέλφισσες/οι

Η Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής διοργανώνει παιδαγωγικό- επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα:

«Οργάνωση και ανάπτυξη Πρακτικών για τη λειτουργία των σχολικών μονάδων Προσχολικής Αγωγής»

που θα διεξαχθεί την Τρίτη 9 Σεπτεμβρίου 2014  και ώρα 8.30- 11.50 π.μ. στο αμφιθέατρο της αίθουσας «Διώνη» στο χώρο του Εκθεσιακού Κέντρου του Δήμου Αρταίων σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα (πατήστε εδώ)

Η Σχολική Σύμβουλος

43ης Εκπ/κής Περιφέρειας Προσχολικής Αγωγής