Τα Χριστούγεννα φέρνουν στο νηπιαγωγείο χαρά, χαμόγελα, μουσικές , κάλαντα, αγάπη … και πολλή χρυσόσκονη! Είναι μια μαγική περίοδος, γεμάτη ενθουσιασμό , δημιουργικότητα, χαρούμενη διάθεση όπου γεμίζουμε με αξέχαστες όμορφες αναμνήσεις!
Τα Χριστούγεννα φέρνουν στο νηπιαγωγείο χαρά, χαμόγελα, μουσικές , κάλαντα, αγάπη … και πολλή χρυσόσκονη! Είναι μια μαγική περίοδος, γεμάτη ενθουσιασμό , δημιουργικότητα, χαρούμενη διάθεση όπου γεμίζουμε με αξέχαστες όμορφες αναμνήσεις!