Απολογισμός εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας για το σχολικό έτος 2018-2019

Προκειμένου να υπάρξει μία τελική εικόνα των εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας του σχολικού έτους 2018-2019 από το Γραφείο Αγωγής Υγείας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας παρακαλούνται οι εμπλεκόμενοι εκπαιδευτικοί, ανά πρόγραμμα, να επιστρέψουν συμπληρωμένο το συνημμένο έντυπο στην ηλεκτρονική διεύθυνση agygeias@dide-a-ath.att.sch.gr μέχρι την Παρασκευή 14/6/2019. Η έκταση των κειμένων στο έντυπο θα είναι μέχρι δύο σελίδες.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με την Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της ΔΔΕ Α΄ Αθήνας.

Δείτε εδω το έγγραφο –> ATT00069

Έντυπο απολογισμού προγράμματος αγωγής υγείας  –>  ATT00072

Αθήνα   30/5/2019

Η Προϊσταμένη του  τμήματος   Α  Διοικητικού

Αγγουροδήμου Μαρία ΠΕ01

Κατηγορίες: Αγωγή Υγείας, Εκπαιδευτικό Υλικό, Παρουσίαση προγράμματος. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.