Απολογισμός εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας για το σχολικό έτος 2015-2016

Προκειμένου να υπάρξει μία τελική εικόνα των εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας του σχολικού έτους 2015-2016 από το Γραφείο Αγωγής Υγείας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας παρακαλούνται οι εμπλεκόμενοι εκπαιδευτικοί, ανά πρόγραμμα, να επιστρέψουν συμπληρωμένο το συνημμένο έντυπο στην ηλεκτρονική διεύθυνση agygeias@dide-a-ath.att.sch.gr μέχρι την Τρίτη 31/5/2016. Η έκταση των κειμένων στο έντυπο θα είναι μέχρι δύο σελίδες.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με την Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της ΔΔΕ Α΄ Αθήνας.

Δείτε εδώ την εγκύκλιο -> απολογισμός προγραμμάτων αγωγής υγείας 2015 2016

Κατεβάστε το έντυπο απολογισμού ->έντυπο

της  Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  Α΄  Αθήνας

Ιωάννα  Κων. Ψίνα, M. Ed.

Δημοσιεύθηκε στην Αγωγή Υγείας, Εκπαιδευτικό Υλικό. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.