Συνάντηση εργασίας

Το Γραφείο Αγωγής Υγείας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας σε συνεργασία με την Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Γαλατσίου μετά την  με αρ. πρωτ έγκριση 198969/Γ7/27-12-2013 θα υλοποιήσει κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους 2013-2014 ολοκληρωμένο πρόγραμμα παρεμβάσεων με θέμα «Διαμορφώνω ένα υγιές σχολείο» σε μαθητές/τριες, εκπαιδευτικούς και γονείς των σχολικών μονάδων του Δήμου Γαλατσίου.

Με αφορμή αυτό καλούνται οι Διευθυντές και Διευθύντριες των σχολικών μονάδων του Δήμου Γαλατσίου την Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 10.00 στον χώρο της  Κοινωνικής Υπηρεσίας του Δήμου Γαλατσίου Γ. Βάσσου 5 & Αγ. Γλυκερίας 22,  για ενημέρωση σχετικά με το περιεχόμενο του προγράμματος και τον καθορισμό του πλαισίου συνεργασίας των υπηρεσιών .

ΔΕΙΤΕ  ΤΗΝ  ΕΓΚΥΚΛΙΟ  >>>  ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΤΗΝ KY ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ιστότοπος :  http://dide-a-ath.att.sch.gr/new <σχολικές δραστηριότητες <αγωγή υγείας

της Διεύθυνσης Δ. Ε.  Α΄ Αθήνας

Νικόλαος Μαυροειδής

Φυσικός Ρ/Η

Κατηγορίες: Αγωγή Υγείας. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.