Συνάντηση αποτίμησης το Σάββατο 3/11/2012

Το Γραφείο Αγωγής Υγείας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας και το Κέντρο Πρόληψης των  Εξαρτήσεων  και Προαγωγής Ψυχοκοινωνικής Υγείας του Δήμου Ζωγράφου σε συνέχεια της επιτυχημένης συνεργασίας τους κατά το σχολικό έτος 2012-2013, όσον αφορά στο πρόγραμμα πρωτογενούς πρόληψης της ενδοσχολικής βίας για μαθητές/τριες, εκπαιδευτικούς και γονείς στις σχολικές μονάδες του Δήμου Ζωγράφου, οργανώνουν το Σάββατο 3/11/2012 και ώρα 10-1 συνάντηση ενδιάμεσης αποτίμησης με όλους τους εκπαιδευμένους – κατά τη διάρκεια της περσινής σχολικής χρονιάς – εκπαιδευτικούς, με στόχο την ανατροφοδότηση από τη μέχρι τώρα εφαρμογή του προγράμματος και τη διαμόρφωση στόχων και δράσεων για τη φετινή σχολική χρονιά. H συνάντηση θα γίνει στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Ζωγράφου, Ανακρέοντος 60, Ζωγράφου (1ος όροφος).

ΔΕίτε την έγκριση >>> synantisi_apotimisis

Σχετικά με Λάμπρος ΔΡΑΚΟΣ

Υπεύθυνος Πληροφόρησης και Τεκμηρίωσης
ΚΕ.ΣΥ.Π. Αμπελοκήπων – Αθήνα

Περισσότερες πληροφορίες
Κατηγορίες: Δράσεις κατά της βίας, Καλές Πρακτικές, Σχολικός εκφοβισμός. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.